Dünyanın en güzeli o

Yapılan bir araştırmaya göre Ölüdeniz Plajının İspanya ve Portekiz Plajlarını geride bırakarak Avrupa’nın en iyi plajı olarak gösterilmesi Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve Sivil Toplum Kuruluşları tarafından sevinçle karşılandı.

MURAT YALÇIN
MUĞLA

Trip Advisor Şirketinin Turistler tarafından verilen notlara dayandırdığı listede Ölüdeniz Plajının birinci sırayı alması İspanya ve Portekiz Plajlarını geride bırakması üzerine Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz bir açıklama yaptı. Yılmaz Avrupada Ölüdeniz birinci, Marmaris İçmeler ikinci İspanya Alcıdia Plajı üçüncü olarak açıklanmıştır. Bu ödüller Avrupanın en iyi plajlarının gerçek jüri olan Turistler tarafından tanınıp onaylanmasıdır diyerek, Bu konuda yapılan açıklamada Ölüdenize yağdırılan övgüler bizleri mutlu etti.

Ölüdeniz Kumsalını aynı şekilde korumaya devam edeceğiz. Bu birinciliği kaybetmek istemiyoruz. İki sezondur Ölüdeniz ve Belceğiz plajları MELSA tarafından işletilmektedir. Belediye olarak ta çevrenin korunması için mücadele veriyoruz dedi. Gazetecilerin Temmuz ve Ağustostaki yaşanan kirlilik iddiası üzerine de açıklamada bulunan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz Bu basit bir kirlilik olayıydı. Bizde bu duruma üzüldük. Ancak ÖÇKK ve Diğer yetkililer yaptırdıkları tahlillerde kesinlikle kimyasal bir kirliliğe rastlamadı.

Raporların hepsi temiz çıktı. Demiz üzerinde geçici bir köpük yaşandı. Bu ve benzeri durumlar için işletmeci MELSA Şirketine deniz üzerini temizlemek için Deniz süpürge teknesi almalarını sağlayacağız dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz